Jak hubnou celebrity II.

15. října 2009 v 12:40 | me |  Diety a hubnutí

Demi Moore

Stravovací návyky nestárnoucí herečky můžou někomu připadat trochu zvláštní. Už několik let je totiž zastánkyní syrové stravy. Tento typ stravování vás dokonale pročistí, v USA jde navíc o módní trend, takže existují i restaurace zaměřené čistě pouze na tento typ jídla. Podávají se tu obložené talíře nejen s čerstvou zeleninou a ovocem, ale třeba také rybí sushi.
I Demi hodně sportuje, i když opět trochu jiným způsobem. Místo, aby chodila do fitness centra, raději nosí na kotnících závaží (250 g). Kromě toho chodí s manželem Ashtonem Kutcherem běhat.

Demi Moore
Foto: isifa.com

Jessica Alba

I ona chtěla po porodu získat rychle zpět krásnou postavu. Nasadila tedy speciální bikini dietu, která jí zabrala téměř okamžitě. Dokázala shodit už 11 kilogramů z 19, které během těhotenství nabrala a tak už se blíží ke své ideální váze! Co stojí za jejím úspěšným hubnutím? V první řadě její osobní trenérka Ramona Braganza, který jí naordinoval speciální cvičení šestkrát týdně po dobu jedné hodiny a připravila jí jídelníček, kterého se hollywoodská kráska důsledně drží. Den začíná energeticky hodnotným jídlem, jako jsou třeba vejce natvrdo nebo míchaná vajíčka s toastem. Po cvičení už si dává spíše jen zdravé a hlavně výživné jídlo - především její oblíbený salát s kuřecím nebo rybím masem.
"Jess se drží," říká Ramona o své svěřenkyni, "nesmí omáčky ani jídlo s vysokým obsahem sodíku. Jí tedy hlavně libové maso a spoustu zeleniny." Braganza doporučuje nejen svým klientům jíst minimálně dvě přesnídávky denně. Měly by obsahovat ovoce, zeleninu a nízkotučné sýry. "Důležité je jíst pravidelně! Nejíst za každou cenu je kontraproduktivní! Pokud jste stále hladová, vaše kalorie narůstají," vysvětluje Ramona.


Jessica Alba
Foto: isifa.com

Heidi Klum

Drží podobou dietu jako Jessica Alba. Její trenér David Kirsh jí sestavil jídelníček a fyzický trénink tak perfektně, že už po dvou měsících od porodu mohla předvádět spodní prádlo Victoria´s Secret v New Yorku! A jak se ta její zázračná metoda jmenuje? New York body plan! David nejprve naordinoval Heidi velkou fyzickou zátěž. Čekalo na ni každodenní 60-90minutové cvičení zahrnující posilování i kardio cviky pro přeměnu tuků na energii. Heidiiným oblíbeným cvikem jsou "žabáci", které nepřestala dělat ani po skončení cvičebního plánu, a tak se dnes při svých 177 cm může pyšnit 57 kilogramy!
Její den začíná energeticky výživnou snídaní před cvičením - míchanými vejci (přesněji řečeno pouze bílkem) a zeleným čajem. Ten se stal také oblíbeným nápojem topmodelky během dietního plánu. David seškrtal z jejího jídelníčku veškeré uhlohydráty, jako jsou těstoviny, cukr nebo chleba, a nahradil je saláty, zeleninou, libovým masem a již zmiňovaným vaječným bílkem. A jak zní Davidova rada na závěr? "Jezte pět jídel denně! Minimálně. Každé tři hodiny od 7 do 19 hodin. Potom už jste v červené zóně. A nezapomeňte: žádný alkohol, žádný chleba, žádný škrob. Tahle "dieta" není zábava a nemůže fungovat dlouhodobě, ale přináší úžasné výsledky, takže proč to nezkusit?"

Heidi Klum
Foto: isifa.com

Madonna

O popové královně je dobře známo, že je léta stoupenkyní makrobiotické diety stejně jako Gwyneth Paltrow. Co se pod tímto termínem ukrývá? Je to spíše životní styl než dieta jako taková: smíte jíst pouze přírodní, chemicky neošetřované potraviny. Potraviny musí být čerstvé a šetrně připravené - v restauracích se tudíž moc nenajíte. Kromě ryb je to čistě veganská strava (takže žádné maso, vajíčka, sýry ani jogurty). Také chleba se pro vás stane naprostým tabu. Zato si můžete dopřát řasy, luštěniny, salát a obilnou kaši. Zkrátka ani makrobiotická dieta není žádný med a v podání perfekcionistické Madonny se může stát hotovým peklem.
Jídlo si totiž připravuje sama, nebo jí pomáhá její kuchař, který s ní cestuje po celém světě. Zpěvačka už léta nekouří, nepije, a dokonce vůbec nejí sladké! Samozřejmě denně cvičí. Výsledky ale toto odříkání přináší. Madonna ve svých 50 letech a při výšce 163 cm váží pouze 51 kilogramů! Otázkou je, jestli to skutečně stojí za to!


Madonna
Foto: isifa.com


Zdroj:www.blesk.cz
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama